AGATA OLEWIŃSKA, Janówka

AGATA OLEWIŃSKA – Janówka, woj. łódzkie

Mam 14 lat i chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Lubię chodzić do mojej szkoły i lubię swoją klasę, dzięki której nauka jest prawdziwą przyjemnością. Do tej pory znaliście mnie może z zamiłowania do pływania, którego nie porzuciłam, ale pływam raz w tygodniu i chętnie startuję we wszystkich zawodach, godnie reprezentując moją szkołę.

Moją najnowszą pasją jest koszykówka, a zimą lubię snowboard. Uwielbiam też język hiszpański, którego uczyłam się cztery lata. Teraz uczę się języka francuskiego. Jak mama nie krzyczy, że siedzę przed telewizorem, oglądam ukochany serial „Dr. Who” w oryginale, ucząc się angielskiego.

Otrzymanie kolejnego, trzeciego z rzędu stypendium jest dla mnie olbrzymią radością. Dziękuję za wyróżnienie i wsparcie oraz gratuluję pozostałym stypendystom. To dla mnie zaszczyt zostać wyróżnionym w Ogólnopolskim Programie Słodycz Wiedzy. Stypendium przeznaczę na rozwijanie moich sportowych pasji sportowych. Teraz moja cukrzyca będzie biegać ze mną za piłką. Jest ze mną od 7 lat.

WWW.MOJACUKRZYCA.PL – DOBRA STRONA CUKRZYCY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *