IV EDYCJA 2013/2014

LISTA STYPENDYSTÓW OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO „SŁODYCZ WIEDZY” – IV edycja 2013/2014

WWW.MOJACUKRZYCA.PL – DOBRA STRONA CUKRZYCY!

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA

Nikodem Szczeciński-Nocoń – Gdańsk/pomorskie
Aleksandra Werhun – Ostróda/warmińsko-mazurskie
Aleksandra Chwalińska – Wilkszyn/dolnośląskie
Małgorzata Poloczek – Gliwice/śląskie
Julia Maciejewska – Boguszewo/kujawsko-pomorskie
Wiktoria Twaróg – Wejherowo/pomorskie
Maria Sukow – Elbląg/warmińsko-mazurskie
Karolina Dymitrowicz – Korsze/warmińsko-mazurskie
Laura Cłapka – Deszczno/lubuskie
Jędrzej Wicha – Tychy/śląskie
Szymon Urbański – Bukowno/małopolskie
Roksana Scecewicz – Gorzów Wlkp/lubuskie
Monika Pitala – Myszków/śląskie
Sandra Hebda – Pruszcz Gdański/pomorskie
Kacper Świś – Chełm/lubelskie
Oliwa Bojko – Słupsk/pomorskie
Julia Rakoczy – Lublin/lubelskie
Anna Kamińska – Sarnaki/mazowieckie
Zuzanna Puciłowska – Białystok/podlaskie
Łukasz Orlikowski – Gdańsk/pomorskie
Oliwia Górniak – Łódź/łódzkie
Agata Olewińska – Janówka/łódzkie
Szymon Niewierowski – Borne Sulinowo/zachodniopomorskie
Natalia Frątczak – Stare Paprockie Holendry/wielkopolskie
Jakub Dolega – Kozłowo/warmińsko-mazurskie
Weronika Trenda – Kłobuck/śląskie
Katarzyna Liro – Żabno/małopolskie

Kategoria GIMNAZJUM

Katarzyna Kuźma – Białystok/podlaskie
Maria Gąsowska – Warszawa/mazowieckie
Julia Mochoń – Głuchołazy/opolskie
Angelika Głogowska – Bytonia/pomorskie
Jakub Chełstowski – Chełsty/mazowieckie
Michał Kuźma – Białystok/podlaskie
Julian Molski – Poznań/wielkopolskie
Łukasz Kita – Będzin/śląskie
Jakub Adamski – Zielona Góra/lubuskie
Paweł Mleczko – Stary Sącz/małopolskie
Mateusz Borkowicz – Radom/mazowieckie
Katarzyna Rosińska – Brzeg/opolskie
Mikołaj Szczęsny – Kędzierzyn K./opolskie
Bartłomiej Smolski – Poznań/wielkopolskie
Maciej Hedloff – Św. Katarzyna/dolnośląskie
Zofia Kłeczek – Katowice/śląskie
Magdalena Dudek – Tychy/śląskie
Filip Płaneta – Tarnów/małopolskie
Jakub Ledwoń – Radlin/śląskie
Maciej Szabłowski – Siedlce/mazowieckie
Joanna Wiśniewska – Kolonia Łódź/kujawsko-pomorskie
Marta Szczotok – Borucin/śląskie

Kategoria SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

Joanna Drwęska – Śrem/wielkopolskie
Oliwia Janota – Piekary Śląskie/śląskie
Arkadiusz Michalak – Łódź/łódzkie
Albert Sułek – Końskie/świętokrzyskie
Christine Toka – Warszawa/mazowieckie
Marcin Bogacz – Wrocław/dolnośląskie
Julia Przybylak – Toruń/kujawsko-pomorskie
Marta Grodek – Rypin/kujawsko-pomorskie
Angelika Szczęsna – Radomsko/łódzkie
Anna Łętocha – Wiśniowa/małopolskie
Michał Klimek – Katowice/śląskie
Agata Kubisiak – Ostrów Wlkp./ wielkopolskie
Jolanta Kliniewska – Lubawa/warmińsko-mazurskie

STYPENDYSTA ROKU – Joanna Drwęska – Śrem/wielkopolskie

Ogromne podziękowania składamy Prof. Leszkowi Czupryniakowi oraz całemu Zarządowi Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego za zaangażowanie w przebieg tej edycji. Zdecydowana większość środków pozyskanych na stypendia pochodzi z Koncertu Charytatywnego, który odbył się w Łodzi podczas Zjazdu PTD w maju 2013 roku – Koncert charytatywny na zjeździe PTD w Łodzi

logo_ptd (1)

 Stypendia dla młodych diabetyków ufundowali:

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Roche Diagnostics Poland, Serwis naszacukrzyca.pl, Redakcja Magazynu Szugarfrik, Sanofi-Aventis Sp. z o.o.