LAURA CŁAPKA, Deszczno

LAURA CŁAPKA – Deszczno, woj. lubuskie

Jestem Laura, mam 14 lat. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny zostałam stypendystką programu „Słodycz Wiedzy”.

Jestem aktywną, pełną życia optymistką. Uwielbiam podejmować wyzwania. Już wiele razy udowodniłam, nie tylko sobie, że nawet z taką chorobą jak cukrzyca, można osiągnąć wszystko.

Mam wiele zainteresowań. Często się zdarza, że na ich rozwijanie brakuje mi czasu (szczególnie gdy do tego wszystkiego dochodzi szkoła i nauka). Kocham czytać książki. Pożeram je niczym książkowy potwór. Uwielbiam się zagłębiać w światach tworzony przez wyobraźnię autorów. To właśnie w nim czuję się naprawdę sobą.watch Julian Schnabel: A Private Portrait movie now

Oprócz tego mam swoje dość nietypowe hobby, które jest również moją pasją. Kocham pisać opowiadania, w których mogę umieścić część siebie i swojej niecodziennej osobowości. Niemal przy każdej wykonywanej czynności słucham muzyki: w drodze do szkoły, przy odrabianiu lekcji, czytaniu… muzyka urozmaica tą szarą rzeczywistość.

Jestem również miłośniczką filmów. W filmach podobnie jak w książkach, są ukazane światy, w których człowiek z chęcią się zatraca.

Na koniec dodam tylko, że lubię rysować, ale część mojego stypendium przeznaczę na kilka kolejnych tomów do mojej skromnej biblioteczki.

WWW.MOJACUKRZYCA.PL – DOBRA STRONA CUKRZYCY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *