MICHAŁ DOLATA, WARSZAWA

Michał Dolata – Warszawa, woj. mazowieckie

Mam na imię Michał i obecnie chodzę do VI klasy Szkoły Podstawowej. Na cukrzycę typu I choruję od 7 roku życia.

Staram się nie walczyć z cukrzycą. Oczywiście miewam gorsze dni, ale dzięki wsparciu rodziców, nie poddaję się chorobie. Potrafię uparcie dążyć do celu i gdy sobie cos postanowię, walczę aby ten cel osiągnąć. Wszystkie sukcesy i wygrane konkursy mnie uskrzydlają i sprawiają, że chciałbym więcej i więcej.

Muszę przyznać, że lubię szkołę i nawet uczyć też się lubię. W ubiegłym roku udało mi się wypracować średnią 5,91, co muszę przyznać nie było łatwe.

Poza szkołą najbardziej interesuje mnie dziecina IT i wszystko co się z tym wiąże. Czytam dużo o nowościach technologicznych. W wolnym czasie programuję razem z tatą i uczę się baz danych.

Nie wiem jeszcze kim chciałbym zostać w przyszłości. Czasem myślę sobie, że zostanę informatykiem. Innym razem chciałbym studiować medycynę i wynaleźć lek na cukrzycę. Pomóc wszystkim chorym dzieciom, takim jak ja.

Bardzo dziękuję za przyznane stypendium, kolejny rok z rzędu. Cieszę się, że moje wysiłki i osiągnięcia zostały docenione. Stypendium zamierzam przeznaczyć rozwój swoich zainteresowań.

WWW.MOJACUKRZYCA.PL – DOBRA STRONA CUKRZYCY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *