VI EDYCJA 2015/2016

LISTA STYPENDYSTÓW OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO „SŁODYCZ WIEDZY” – VI edycja 2015/2016

WWW.MOJACUKRZYCA.PL – DOBRA STRONA CUKRZYCY!

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA

NATALIA DEMBKOWSKA – Banino, woj. pomorskie
MARIA SUKOW – Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie
NIKODEM SZCZECIŃSKI-NOCOŃ – Gdańsk, woj. pomorskie
ALEKSANDRA IGNACYK – Brzeźnica, woj. małopolskie
MARTA SZALEWSKA – Kościerzyna, woj. pomorskie
SZYMON URBAŃSKI – Bukowno, woj. małopolskie
KATARZYNA LEŚNIAK – Olkusz, woj. małopolskie
PAULINA PIETRZYKOWSKA – Kędzierzyn Koźle, woj. opolskie
ARTUR CHARLES – Mikołów, woj. śląskie
WIKTORIA KROCZEK – Gliwice, woj. śląskie
HUBERT ZIEŃ – Jeziorany, woj. warmińsko-mazurskie
ANNA WARDĘSKA – Września, woj. wielkopolskie
GRACJAN KRZEMIŃSKI – Brzezia Łąka, woj. dolnośląskie
GABRIELA TALAGA – Węgrze Wielkie, woj. małopolskie
JAKUB KRYSA – Puławy, woj. lubelskie
KINGA MILANIUK – Warszawa, woj. mazowieckie
MAŁGORZATA KACZMAREK – Teresin, woj. mazowieckie
JAKUB SZMYT – Gdańsk, woj. pomorskie
AGNIESZKA PILIP – Przemyśl, woj. podkarpackie
MAGDALENA KOWALCZYK – Podegrodzie, woj. małopolskie
WIKTORIA POPIÓŁ – Nowy Sącz, woj. małopolskie

Kategoria GIMNAZJUM

ANNA MAJCHRZAK – Przeźmierowo, woj. wielkopolskie
MICHAŁ KUŹMA – Białystok, woj. podlaskie
BARTŁOMIEJ PLEWCZYŃSKI – Gdańsk, woj. pomorskie
ŁUKASZ ORLIKOWSKI – Gdańsk, woj. pomorskie
ZUZANNA PUCIŁOWSKA – Białystok, woj. podlaskie
ALEKSANDRA WERHUN – Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie
ALEKSANDRA DZUGAN – Rumia, woj. pomorskiego
WERONIKA SALA – Suwałki, woj. podlaskie
LAURA CŁAPKA – Deszczno, woj. lubuskie
ŁUKASZ KITA – Będzin, woj. śląskie
WIKTORIA KRASIŃSKA – Białystok, woj. podlaskie
WERONIKA TRENDA – Kłobuck, woj. śląskie
AGATA OLEWIŃSKA – Janówka, woj. łódzkie
AGATA CZUPAJŁO – Kobylnica, woj. pomorskie
ZOFIA KŁECZEK – Katowice, woj. śląskie
MARIAM OLEJNICZAK – Sława, woj. lubuskie
ANNA KAMIŃSKA – Sarnaki, woj. mazowieckie
WIKTORIA CHOLERZYŃSKA – Łask, woj. łódzkie
HUBERT KAMIŃSKI – Opoczno, woj. łódzkie
KAROLINA DYMITROWICZ – KORSZE, woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria SZKOŁA PONADGIMAZJALNA

JOANNA DRWĘSKA – Śrem, woj. wielkopolskie
JULIAN MOLSKI – Poznań, woj. wielkopolskie
KATARZYNA KUŹMA – Białystok, woj. podlaskie
PAWEŁ KUNISZEWSKI – Pelplin, woj. pomorskie
MIKOŁAJ SZCZĘSNY – Kędzierzyn Koźle, woj. opolskie
NADIA DUDEK – Gdynia, woj. pomorskie
JOANNA JAKUBIUK – Białystok, woj. podlaskie
JAKUB LEDWOŃ – Radlin, woj. śląskie
NICOLE LABUDA – Wejherowo, woj. pomorskie
JULIA PRZYBYLAK – Toruń, woj. pomorskie
KATARZYNA SERAFINOWSKA – Nowe Skalmierzyce, woj. wielkopolskie
AGNIESZKA MYSZOR – Zakliczyn nad Dunajcem, woj. małopolskie
ANGELIKA SZCZĘSNA – Radomsko, woj. łódzkie
ALEKSANDRA BIENIASZ – Straszęcin, woj. podkarpackie
JOLANTA KLINIEWSKA – Lubawa, woj. warmińsko-mazurskie
KAROLINA KĘDZIERSKA – Staszów, woj. świętokrzyskie
WITOLD ŁUKASIK – Czarna, woj. małopolskie
ANNA BARCZ – Gliwice, woj. śląskie
MACIEJ SZABŁOWSKI – Siedlce, woj. mazowieckie
KAROLINA SOLECKA – Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie

STYPENDYSTA ROKU – KATARZYNA KUŹMA – Białystok, woj. podlaskie

Stypendia dla młodych diabetyków w VI edycji ufundowali:

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Bayer Diabetes Care, Henkel Polska oraz Magazyn SZUGARFRIK.  Aby dołączyć do fundatorów stypendiów w kolejnej edycji prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą – Tel. 605 331 345 lub 32 331 33 49

sw_bayer_160sw_rdlp_160  logo_160_Henkel Polskalogo_szugarfrik_100_0